HAKKIMIZDA

CEMAL AYDIN BY DERRİCİ

Cemal Aydın by Derrici, 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren firmamız deri sektöründe Derrici markasıyla, hem yurt içi hem de yurt dışı piyasasına hizmet vermektedir. Çağdaş çizgileri, ekonomik fiyatları ve Avrupa standartlarına uygun kalitede ürünleriyle deri ve suni deriden üretilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Derrici markasıyla piyasaya sunulan el yapımı ürünlerin yanı sıra yılbaşı promosyonları, iş dünyasına yönelik aksesuar ve tasarım konularında hedeflerine adım adım yaklaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Sektördeki başarımızı mesleği sevmemize, kaliteyi ön plana çıkarmamıza ve sınırsız müşteri memnuniyetine borçluyuz. Dürüstlük, kalıcı olmak için temel şarttır ve firmamız bunun bilincindedir.

Derrici firması olarak her zaman kaliteyi ön plana çıkarmak, her sene kaliteyi yükseltmek başarımızın temel nedenidir. Müşterilerimizle birlikte çok daha özel çalışmalar yapabilmeyi amaç edindik. Dileğimiz deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak ve bizi bizden çok, birlikte çalışarak ürettiğimiz işlerin anlatmasını sağlamaktır.

AMACIMIZ

En yüksek kaliteyi en uygun fiyata, kusursuz bir hizmet sunarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ve buna bağlı olarak satış öncesi ve sonrası hızlı hizmet ve müşterinin her zaman yanında olan pazarlama anlayışımızla, sizlerden gelecek her türlü talebi eksiksiz ve en ekonomik bir biçimde karşılamaktır.

HEDEFİMİZ & FELSEFEMİZ

Hedefimiz; Kaliteli ürünlerimizi kaliteli satış noktalarında tüketiciyle buluşturmak. Felsefemiz; Müşterinin mevcut ve gelecekteki beklentilerini tam ve zamanında en profesyonel şekilde karşılamaktır.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Türkiye’nin değişen dinamikleri doğrultusunda, müşterilerinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına en uygun ve en kaliteli ürün ve hizmetleri doğru zamanda sunmak. Türkiye ve Dünya çapında en kaliteli deri ürünlerini sunan markalardan biri olmak.

Adres Bilgileri

Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. Yeni İstanbul Çarşısı D Blok Kat:3 Ümraniye / İstanbul

Telefon Bilgileri

Cep: +90 532 321 12 05
Cep: +90 533 950 56 58